Се продава Кокер Шпаниел со одлично педигре

МКД1.00

Oct 16

076 302 156

Контактирај го огласувачот

Огласи - Поврзани информации

Се продава Кокер Шпаниел, златна боја. Преслатко кученце, весело, идеално за домашен љубимец. Старо 3,5 месеци, машко. Има одлично педигре, татко првак во Македонија и Србија. Вакцинирано и прочистено. Бара дом каде што ќе биде сакан 🙂

Контакт: 076 302 156 / Соња.

Скопје

2 Reviews

 1. daniel
  daniel

  Zdravo.Cena za kokerceto?

  Oct 17 at 5:00 pm Reply
  1. Vancho Gjorgjiev

   Можете да го контактирате огласувачот (Соња) на тел. број: 076 302 156

   Oct 18 at 9:21 am Reply

Add a Review

Your Rating for this listing: